czwartek, 10 maja 2012

Wracaaaaam

Piszę to tu już niepierwszy raz, ale okropnie zaniedbałam bloga. Mam małe wyrzuty sumienia z tego powodu, więc postanowiłam wreszcie się ogarnąć i... WRACAM!
Taak, wracam z nową energią, wieloma pomysłami i zapałem do pracy! Obiecuję, że będzie się tu dużo działo. Nie tylko modelinowo, ale także filcowo, scrapbookingowo, rysunkowo i wiele, wiele innych! :)

Tymczasem, wiosna w pełni! Wszędzie słonecznie, ciepło, kwiaty, zapach i, niestety, robactwo! Ale już wyposażyłam się w wszelakie spraye na komary i maści po ukąszeniach. W tym roku zamierzam stoczyć prawdziwy 'bój' z tymi bzyczącymi krwiopijcami ;))
Podczas weekendu majowego (który trwał aż 2 tygodnie - nie ma to jak wolne w szkole, bo są egzaminy) wreszcie znalazłam chwilę na zabawę z apratem i opstrykałam wszystkie możliwe rośliny, jakie tylko znalazłam na podwórku mojej Babci.


Drzewa wiosną zachwycająco wychodzą na zdjęciach <3

Postanowiłam zaangażować się w jakieś ciekawe projekty. Do jednego już dołączyłam:
Zachęcam wszystkich do udziału w tej zabawie. Klikajcie na obrazek ^
A ja zmykam, buziaki :)

3 komentarze:

  1. Brawo! Mam nadzieję, że Twój powrót nie będzie tymczasowy. Trzymam kciuki za powodzenie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Julia, melduję, że popełniłam scrapa z Twoimi 15 rzeczami. Jutro wrzucam na bloga :) dzięki za umożliwienie zabawy - bo było to dla mnie prawdziwą zabawą :)

    OdpowiedzUsuń